image
Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Charitativní prodej v ZŠDN

Charitativní prodej v ZŠDNDatum konání:
12.12.2023
Datum ukončení:
14.12.2023

Vážení rodiče a přátelé školy,

 

čas těch nejkrásnějších svátků v roce je doslova za dveřmi a společně s ním i příležitost otevřít svá srdce a probudit to nejlepší v nás. 

 

Abychom mohli společně podpořit správnou věc a šířit tak dobrou náladu, připravili jsme pro Vás ve spolupráci se stacionářem DC 90 Topolany, charitativní jarmark, který se bude konat přímo v prostorách ZŠDN a to ve dnech 12., 13. a 14.12. 2023  v době od 8:00 do 15:30 hodin.

 

Děti budou mít možnost si v kanceláři paní sekretářky Renáty Vojáčkové prohlédnout a případně zakoupit výrobky klientů ze stacionáře od drobných keramických ozdůbek na stromeček, přes roztomilé andílky a lapače snů až po vánoční skřítky, betlémy a jiné výrobky s vánoční a zimní tematikou. Ceny za výrobky se pohybují v rozmezí 50 - 600 Kč. Celý výtěžek z prodejů putuje stacionáři, který pak finance používá k nákupu dalších pomůcek a materiálů

 

Přejeme Vám příjemný adventní čas.