image
Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče > Aktuality > Vítejte po prázdninách

Vítejte po prázdnináchDatum konání:
1.9.2023

Vítejte po prázdninách

Milí rodiče a děti,
léto se pomalu chýlí ke konci a nový školní rok je na spadnutí. Doufáme, že jste si užili krásné prázdniny plné dobrodružství, odpočinku a zábavy.Teď je čas vrátit se opět do školního tempa a vstoupit do nového období, které bude plné nových výzev a příležitostí. První školní den nás čeká 4. 9. 2023 a jsme plní nadšení, že budeme moci společně pokračovat ve vzdělávání a růstu. Těšíme se na to, až Vás zase uvidíme ve školních lavicích a začneme společně tvořit nové vzpomínky a poznatky. Bude to vzrušující doba, kdy se setkáme s kamarády, učiteli a začneme objevovat nové zážitky. Zůstaňte naladěni na pozitivní vlně a nezapomeňte, že tým naší školy je tady, aby vám pomohl každým krokem na vaší vzdělávací cestě.

Přejeme vám úspěšný a radostný začátek nového školního roku!